Pomoc drogowa – lepsza niż tylko holowanie

Problemy z samochodem zwykle pojawiają się w najbardziej niewygodnym momencie. Przy tak wielu pojazdach na drodze każdy kierowca powinien zastanowić się, co by zrobili, gdyby ich samochód nagle się zepsuł i znaleźli się na poboczu drogi. Był czas, kiedy jedynym zasobem, jaki kierowca miał, była lokalna firma holownicza. Lokalne usługi holowania nie zawsze są otwarte, a ich lokalizacja może być daleko od miejsca, w którym znajduje się samochód. Gdy nadejdzie usługa holowania, ludzie zwykle będą musieli holować swój samochód do najbliższego garażu. Indywidualne koszty holowania mogą być kosztowne, a użytkownik może zapłacić więcej za naprawę, zwłaszcza jeśli nie zna się warsztatu samochodowego. Na szczęście istnieje wiele firm, które oferują członkostwo w asystentach drogowych, w tym opłaty holownicze za ich usługi.

W zależności od tego, który plan przydrożny i firma wybierzesz, mogą one zapewnić szereg dodatkowych korzyści w porównaniu z usługami zwykłej firmy holowniczej:

– Plany drogowe obejmą różne pojazdy, takie jak samochody osobowe, ciężarówki, samochody służbowe, SUV-y i pojazdy RV.

– Plany pomocy drogowej zazwyczaj obejmują ciebie, czy jesteś kierowcą czy pasażerem

– Wiele planów pomocy drogowej zwróci koszty napraw, jeśli załatwisz własną naprawę, gdy plan nie może znaleźć nikogo, kto mógłby ci pomóc w rozsądnym czasie.

– Kluby samochodowe zapewniają całodobową pomoc i holowanie praktycznie w dowolnym miejscu w USA. Usługa obejmie każdą dostępną drogę. Większość klubów samochodowych dopuszcza co roku pewną liczbę punktów pomocy drogowej. Ta usługa to dobra inwestycja, ponieważ w efekcie zaoszczędzisz więcej pieniędzy niż w przypadku zwykłej firmy holowniczej.

– Pakiety pomocy drogowej zwykle obejmują: doładowanie akumulatora, wymianę opon, dostawę części, holowanie lub serwis rozbijaka, usługi wyciągania, zwalnianie zablokowanego klucza, wymianę zgubionych kluczy, odmrażanie „zamrożonych” zamków, wymianę uszkodzonych kluczy, dostawę awaryjnej benzyny lub innych płynów , instalacja opon zapasowych i zwrot kosztów wypadku lub awarii.

– Obsługiwana przez producenta pomoc drogowa na ogół wymaga holowania do najbliższego salonu samochodowego. Może to nie być pomocne, jeśli problem nie jest objęty gwarancją producenta. Na przykład opony zwykle nie są zakryte. Kluby samochodowe nie zobowiązują do tego, w jakim garażu można holować samochód. Twoje opłaty za holowanie zostaną pokryte w ramach członkostwa.

– Zwiększona konkurencja wśród klubów samochodowych utrzymała niskie koszty. Jeśli masz starszy samochód, członkostwo może być niedrogą metodą ochrony. W ramach zachęty niektóre firmy oferujące telefony komórkowe i karty kredytowe oferują plany pomocy drogowej.

– Firmy oferujące kluby samochodowe oferują również członkom usługi turystyczne, bezpłatne mapy i przewodniki oraz zniżki na usługi partnerskie, takie jak hotele. Często można dodać program pomocy drogowej dla rowerów do programu automatycznego. Możesz również otrzymać bezpłatne atlasy drogowe, trasy podróży, pomoc w podróży i pomoc w żałobie. Bezpłatne niestandardowe trasy podróży mogą obejmować szczegółowe planowanie podróży, wskazówki dotyczące przebiegu, broszury docelowe, informacje o warunkach drogowych, lokalizacjach kempingowych i inne.

– Jeśli pojazd jest uwięziony w błocie lub rowie, pomoc drogowa sprawi, że ktoś wyjdzie i wyciągnie cię.

– Podać opłaty prawne za przekroczenie prędkości lub naruszenie przepisów ruchu drogowego.

– Pomoc w zakresie podróży w celu zwrotu kosztów za wynajem pojazdu i / lub koszty podróży w przypadku kradzieży lub wyłączenia pojazdu w wyniku wypadku. Może to obejmować wynajem samochodów, hotele, posiłki i transport publiczny.

– Zapewnienie pomocy medycznej, takiej jak skierowania lekarza i pokrycie kosztów pobytu w szpitalu.

Plany usług pomocy drogowej szybko stają się popularnym wyborem dla kierowców. Podróżując późno w nocy lub na duże odległości, zapewni ci spokój, wiedząc, że pomoc jest tylko telefoniczna

Wpis oznacznony tagami: