Dlaczego potrzebujesz pomocy drogowej?

Czy masz ochronę drogową? Potrzebujesz tego? Wiele osób nigdy nie myśli o tym za dużo, ale jest to coś, co może wyeliminować część stresu w twoim życiu. Większość ludzi spędza co najmniej godzinę lub dwie na drodze każdego dnia, nawet jeśli nie idą daleko. Wielu z nich nigdy nie przestaje myśleć, co by zrobili, gdyby nagle znaleźli się po stronie drogi.

Niektórzy ludzie mogą wierzyć, że tylko ci, którzy podróżują na duże odległości, potrzebują tego typu usług, a inni mogą myśleć, że jest to zbyt kosztowne. Bez względu na powód, dla którego nie masz pomocy drogowej, istnieją przynajmniej trzy powody, dla których powinieneś.

Oto na przykład trzy powody, które możesz rozważyć przy podejmowaniu decyzji, czy potrzebujesz tego rodzaju pokrycia:

Pojazdy są nieprzewidywalne. Nigdy nie wiesz, kiedy silnik zgaśnie lub kiedy przekładnia się poślizgnie i nie wejdzie w bieg, pozostawiając cię na lodzie.

Baterie, alternatory i rozruszniki to trzy rzeczy, które wydają się działać idealnie, a potem nagle twój samochód nie chce się uruchomić. Nie zawsze dają ci znak ostrzegawczy, że idą źle.

Autostrady i wiejskie drogi są pełne śmieci, które mogą łatwo przebić oponę i nigdy nie wiesz, gdzie będziesz, jeśli ci się przytrafi. Z tego powodu nawet utrzymanie nowych opon w samochodzie nie może zagwarantować, że nie będziesz miał mieszkania.

Jeśli któreś z tych wydarzeń spotka cię, co byś zrobił? Czy byłbyś w stanie zmienić własną oponę? Czy masz pojęcie, do kogo zadzwonić, aby samochód odholował do garażu lub domu, jeśli nie możesz go prowadzić? Nie możesz zostawić go na poboczu drogi lub na czyimś parkingu przez bardzo długi czas. Nie tylko chroni to samochód przed włamaniem lub uszkodzeniem, ale w końcu ktoś go odholuje.

Jeśli firma przerzuci twój pojazd do swojego zakładu, będzie działał podwójnie, a nawet trzykrotnie, co kosztowałoby cię jego holowanie. Będziesz musiał zapłacić wrakowi, aby go odebrać i odholować do miejsca docelowego, a będziesz musiał zapłacić za pierwszy holowanie, które zabrało go do magazynu. Będziesz musiał również zapłacić opłatę za przechowywanie, która zazwyczaj jest pewną kwotą dziennie i może się bardzo szybko sumować.

Jeśli masz pomoc drogową, nie musisz się martwić o znalezienie firmy holowniczej, aby zjechać samochodem z ulicy. Dlatego nie musisz się martwić o pogorszenie się złej sytuacji. Przedstawiciel firmy, z której korzystasz, zajmie się tymi danymi dla Ciebie.

Nawet jeśli podróżujesz tylko do i z pracy, do sklepu spożywczego lub odwiedzasz przyjaciół i rodzinę, możesz znaleźć się bez pomocy, aby zabrać pojazd z drogi. Kiedy zdarzy się coś niespodziewanego, możesz wyprzedzić grę, jeśli masz dobry plan pomocy drogowej. W zależności od wybranego planu mogą holować pojazd, przynieść wystarczającą ilość gazu, aby dostać się do najbliższej stacji benzynowej, zmienić oponę lub nawet wyciągnąć kluczyki z samochodu, jeśli przypadkowo zablokujesz je w środku.

Wpis oznacznony tagami: